Нашите производи

Искусен, напредна опрема, висока прецизност

Ламберт е специјализиран во индустријата за прилагодена преработка повеќе од 10 години.Со напредната опрема за обработка, како машина за ласерско сечење, робот за заварување, CNC машина за виткање, Ламберт обезбедува висококвалитетна изработка на лим, делови за обработка со висока прецизност, делови за леење и метални делови на клиентите.

Приспособување на високо ниво · Изработка на лим · Формирање метал · Изложба на примероци ↓

За нас

Добредојдовте, драги пријатели
Lambert Precision Hardware Ltd, со десетгодишно искуство во надворешната трговија и долгорочна соработка со клиенти од повеќе од 30 земји, е специјализирана за високопрецизни делови за обработка на лим, ласерско сечење, свиткување лим, свиткување цевки, куќишта од лим, моќ загради за снабдување, полирање на метал, позлата, цртање жица итн., кои можат да се користат во комерцијален дизајн, пристаништа, мостови, инфраструктура, згради, хотели, сите видови цевководни системи итн.

Имаме секакви напредни машини и опрема, одличен технички персонал, совршена услуга по продажбата, соработката со нас ќе ги направи вашите производи побрзо, подобро и постабилно производство.Долгорочна соработка, масовно производство, пристапни цени, со нетрпение очекуваме да соработуваме со вас!

Добредојдовте да обезбедиме цртежи или примероци, ние ќе ги чуваме вашите производи строго доверливи и брзо ќе организираме понуда за вас.

Наша предност

Квалитетот на прво место

Од 2012 година произведуваме комплексни компоненти, механички делови и полуготови делови од нерѓосувачки челик за индустрија во Европа, Америка и Австралија.

Машини за ласерско сечење

Наша предност

Ориентација на клиентите и услуга за срце

Обезбедување квалитетни производи и услуги за да се исполнат очекувањата на клиентите и одговорни кон клиентите

Сечење на челик

Наша предност

Управување со научно и интегритет

Проширете го пазарот со добра волја, барајте управување со корист

Изработка на лим

Наша предност

Прагматични и иновативни и обединети

Прифаќање нови работи, активно нудење предлози, креативност и силно чувство за колективна чест.

Прилагодени куќишта од нерѓосувачки челик

Површински третман

 • галванизација

  галванизација

 • Огледало галванизација

  Огледало галванизација

 • Полирање на огледало

  Полирање на огледало

 • Четкање

  Четкање

 • Четкање Полевање

  Четкање Полевање

 • Облога во прав

  Облога во прав

 • Пескарење

  Пескарење